MPGK Biecz Sp. z o.o. prowadzi usługi w zakresie wywozu nieczystości płynnych z opróżniania zbiorników bezodpływowych ścieków komunalnych. Usługę wykonujemy specjalistycznym samochodem marki Mercedes Atego z zabudową asenizacyjną.

 

Informacja dla zamawiających usługę:

-        samochód asenizacyjny jest dość dużych gabarytów, dlatego też przed zamówieniem usługi, proszę wziąć pod uwagę że jego mobilność w wąskich drogach, czy bramach jest znacznie utrudniona.

-        samochód wyposażony jest w waż ssący długości ok 20m, w związku z tym  miejsce poboru ścieków nie powinno być oddalone więcej niż ok 15 m od miejsca gdzie da się dojechać tym pojazdem,

-        zabudowa asenizacyjna przystosowana jest do odbioru ścieków komunalnych, a nie zagęszczonego osadu mającego niemal konsystencje stałą, dlatego też w przypadku stwierdzenia że odpad znajdujący się w zbiorniku nie spełnia wymogów ścieku, kierowca może odmówić wykonania usługi,

-        beczka ma pojemność 6,5 m3 i jednorazowo nie jesteśmy w stanie odebrać większej ilości ścieków

Koszt wykonania usługi:

-        odpompowanie i oczyszczenie 1m3 ścieku – 40,00 zł brutto

-        koszt dojazdu – 3,00 zł/km brutto (kilometry za dojazd i powrót)

 Jak zmówić opróżnianie zbiornika kanalizacyjnego ?

-        zadzwoń;  - 13 4471040

-        lub osobiście; –  Biecz, ul Załawie 5 pn-pt, 7.00-15.00

-        poprzez kontakt mailowy; – sekretariat@gkbiecz.pl  (koniecznie proszę podać nazwisko, adres i tel. kontaktowy)

 

- Usługa w zakresie wywozu nieczystości płynnych MPGK w Bieczu Sp. z o.o. wykonuje po wcześniejszym podpisaniu umowy o           wywóz nieczystości płynnych.